Fórum
Komentáře
Přehled komentářů
potvrzuji účast Lukáše na turnaji 8.3.2014, jen bych potřeboval skončit nejpozději do 14,00 hodin.
Pak mám ještě dotaz, zda někdo neví jestli je D1 od konce Ostravy po hranice s poplatkem(sledoval jsem více map a každá mi to ukazovala jinak) a jak je to s poplatkem na Polské dálnici navazující na D1??
Díky Tomáš
Potvrzení účasti
(Tomáš Čavera, 20. 2. 2014 17:00)potvrzuji účast Lukáše Čavery na turnaji v Ostravě 22.2.2014.
Mapa
(Trenér Kaventa, 18. 2. 2014 17:35)
https://www.google.cz/maps/place/Hornick%C3%BDch+u%C4%8D%C5%88%C5%AF+2153%2F3/@49.8248951,18.27186,204m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x4713e341588c88ef:0x741b2613f02fda88?hl=cs
Zdravím přidávám mapu s místem konání sobotního turnaje. Je to ta budova po pravé straně od označeného bodu.
trénink 31.1.2014
(Trenér Pácal, Kaventa, 30. 1. 2014 5:51)Vzhledem k pololetí a volnu tréninková jednotka v pátek 31.1.2014 odpadá, příští týden TJ dle rozpisu
trénink 24.1.2014
(Trenér Pácal, Kaventa, 23. 1. 2014 19:16)trénink dne 24.1.2014 - zrušen
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

dotaz
(Tomáš Čavera, 6. 3. 2014 6:43)